سخن هفته
جهان وطن من است،
            و همۀ بشریت قبیلۀ من.

                      (جبران خلیل جبران)
مرکز پسران سبحان ( 6 تا 12 سال )
سرانجام، با یاری خداوند کریم و همت خیرخواهان و نیک اندیشان بزرگوار، تلاش های مختلف به ثمر نشست و اولین گروه از کودکان مرکز پسران سبحان در آستانۀ عید سعید فطر وارد این مرکز شدند.

این کودکان که در گروه سنی 6 تا 12 سال قرار دارند، تنها بخشی از کودکان بی سرپرست این کشورند که خوشبختانه این موسسه خیریه توانسته است تا میزبانی ایشان را عهده دار شود.

مرکز سبحان با ظرفیت 20 کودک و داشتن کارکنانی مجرب، و با تجربه ای که طی سالها همکاری با ادارۀ بهزیستی شهرستان شاهرود اندوخته است، توانسته است این مرکز جدید را راه اندازی نماید. طبیعی است که ادامۀ این راه به همیاری بزرگواران و خیرین میسر خواهد بود.


همچنین خیرین بزرگوار می توانند با پیوستن به « باشگاه حامیان موسسه خیریه نورمبین » ، پرداخت های ماهیانه خود به این مرکز را ساماندهی نمایند. اطلاعات تکمیلی را در پایین همین صفحه بخوانید.

جهت عضویت در این باشگاه می توانید مستقیما با شماره تلفن   1232279-0912 تماس بگیرید یا از راه های دیگر با این موسسه در تماس باشید.
 
جهت مشارکت مالی در طرح مرکز پسران سبحان ( 6 تا 12 سال)
حساب جاری بانک پاسارگاد به نام موسسه خیریه نورمبین
3402-110-10619140-1
شماره کارت
5022-2919-0003-0360


تصاویر بیشتر را در آلبوم تصاویر ببینید.
 
باشگاه حامیان موسسه خیریه نورمبین - مرکز سبحان
باشگاه حامیان موسسه خیریه نورمبین با هدف ارتباط با خیرین بزرگوار در راستای حمایت مالی از راه اندازی و ادامۀ فعالیت مرکز پسران سبحان (6 تا 12 سال) شکل گرفت.

این موسسه خیريه از کلیه عزیزان دعوت می نماید تا با عضویت خود در این باشگاه و معرفی اعضای جدید، این موسسه را در سرپرستی ایتام یاری رسانند. هزینه های مرکز ایتام در بدو تأسیس شامل 2 بخش خواهد بود که عبارت است از:

1- هزینه های تجهیز و راه اندازی مرکز.
این مرحله با همیاری خیرین بزرگوار به انجام رسیده است و این مرکز در حال حاضر از شرایط مناسبی برای پذیرایی از کودکان برخوردار می باشد.

2- هزینه های جاری مرکز که بصورت ماهیانه و مستمر خواهد بود.
برای همیاری در این بخش، نیاز است عزیزان، عضو باشگاه حامیان موسسه شوند. این عضویت در 3 طرح ممکن خواهد بود:

الف) طرح طلایی: پرداخت ماهیانه مبلغ 250 هزار تومان و معرفی حداقل 1 نفر دیگر جهت عضویت در باشگاه
ب) طرح نقره ای: پرداخت ماهیانه مبلغ 100 هزار تومان و معرفی حداقل 1 نفر دیگر جهت عضویت در باشگاه
ج) طرح برنز: پرداخت ماهیانه مبلغ 25 هزار تومان و معرفی حداقل 1 نفر دیگر جهت عضویت در باشگاه

 
طراحی وب سایت © آبادیس